Když nepomůže psychoterepie

Slyšeli jste už termín "terapie psaním"? Jde o celosvětově uznávanou metodu terapie, kdy klient vyjadřuje své emoce, myšlenky písemnou formou.

Číst dál...

Vlasová mezoterapie pomůže ženám i mužům

Padají Vám vlasy? Lámou se více, než je zdrávo? A rádi byste s tím prostě něco udělali a měli naopak brzy doslova a do písmene lví hřívu? I když se to na první pohled nemusí zdát, pomoc je velice snadná. Vlasová mezoterapie se postará o všechno, stačí si udělat hodinu času a podstoupit drobný operační zákrok, který nebude ani v nejmenším bolestivý.

Číst dál...

Vojtova metoda jako zázrak?

Vojtův princip, nebo-li Vojtova metoda, je mnoho desetiletí užívaný druh fyzioterapie. Jeho postup vyvinul český neurolog prof. Václav Vojta.

Mnoho maminek odchází z porodnice s tím, že by její dítko mělo cvičit Vojtovu metodu. Nejčastěji je důvodem předčasné narození, kdy je dítě ohroženo vznikem závažných onemocnění jako např. dětská mozková obrna, jindy jde jen o napravení predilekce.

Číst dál...

Když půjčku, tak jen za jasných podmínek

Úvěr, to je slovo, které se dnes používá docela běžně. Půjčku už si v nějaké formě sjednal vlastně každý, některé rodiny by se bez něčeho podobného opravdu neobešly. Online půjčka znamená jistotu rychlé finanční injekce, která je potřeba v době, kdy se v domácnosti něco porouchá. A bez peněz v bance nebo na slamníku čekat do další výplaty? Ale kdeže, vždyť je to čirý nesmysl, máte úplně jinou a pohodlnější možnost. Je jí půjčka u nebankovní společnosti, která vše vyřeší k Vaší plné spokojenosti!

Číst dál...