Půjčka nemusí být během na dlouhou trať

Půjčení peněz ještě před pár lety bylo něco jako nekonečný maraton, dnes tomu tak ale zdaleka není. Peníze totiž můžete dostat prakticky obratem, často i během 48 hodin od požádání. Že to je utopie? Vůbec ne, seznamte se se společností Provident a jistě uznáte, že něco takového je opravdu možné.

A že si může půjčku dnes sjednat skoro každý! Online půjčka přijde vhod vždy, když jsou v domácnosti nějaké výdaje, které nikdo předem nemohl předpokládat a musí se ideálně co nejdříve vyřešit. Nepotřebujete ručitele a nečeká Vás ani pročítání obsáhlé smlouvy, která každého tak nějak spíše zatěžuje. Kolik si lze půjčit? A na jak dlouho vlastně? Jaké jsou další náležitosti této půjčky u světoznámé nebankovní společnosti? Inu, zkrátka a dobře, čtěte prosím dále, vše podstatné se brzy dozvíte!

Půjčit si je možné sumu v rozpětí čtyř a osmdesáti tisíc korun. Splátkový kalendář je pak možné rozestavět do 45, 60 nebo až 100 týdnů. Splácet můžete buď hotovostně (tedy předáte peníze, resp. dohodnutou splátku každý týden kurýrovi) nebo bezhotovostně, tedy vlastně skrze bankovní účet – ideální bude zřídit trvalý příkaz, abyste na nic nezapomněli – protože i to se v dnešní uspěchané době může snadno přihodit.

Nemusíte se bát příjezdu kurýra třeba až za týden či dva, Provident totiž disponuje obrovskou sítí obchodních zástupců, kterých je po celé republice prakticky na tři tisíce. Rychlé půjčky proto mohou dostát svému jménu, protože budou vyřízeny vskutku bleskově. Takzvaně „na ruku“ totiž můžete očekávat hotovost už za 48 hodin od schválení žádosti o půjčku, bezhotovostním převodem to bude trvat maximálně třináct kalendářních dnů. Obojí je v moderní době poměrně velká rychlost, s níž se jen tak někde nesetkáte.