Vlasová mezoterapie pomůže ženám i mužům

Padají Vám vlasy? Lámou se více, než je zdrávo? A rádi byste s tím prostě něco udělali a měli naopak brzy doslova a do písmene lví hřívu? I když se to na první pohled nemusí zdát, pomoc je velice snadná. Vlasová mezoterapie se postará o všechno, stačí si udělat hodinu času a podstoupit drobný operační zákrok, který nebude ani v nejmenším bolestivý.

Vlasy potřebují živiny, o tom nepochybujte

Vitamíny, minerály, stopové prvky a další. Vlasy prostě potřebují nutně zásobovat živinami! Pokud jich není dostatek ve stravě, může být na denním pořádku padání vlasů a někteří dokonce mohou mít nakročeno k nepříjemnému plešatění. Vlasová mezoterapie znamená vzpruhu, dodá totiž pokožce hlavy a vlasům potřebné látky, které zamezí vypadávání vlasů a zabezpečí jejich dlouhodobou kvalitní výživu. A zdravé vlasy rovná se krásné vlasy, to snad ani není třeba zdlouhavě rozebírat. Když vlasům nic nechybí, každý se za nimi rád otočí – a budete se cítit prostě skvěle!

Hormonální změny, únava, častý stres ve škole nebo v práci. Nedostatečná strava. A někdy i všechno dohromady. V takovém případě se prostě vlasům nedaří moc dobře, někdy se lámou, jindy zase dokonce vypadávají ve velkém. Ano, ztratit třicet nebo padesát vlasů za den, to je přirozená obměna – vlas zraje, roste a po nějaké době vypadne, má svou životnost. Pokud jich ale zůstane na hřebenu nezvykle moc, je čas začít něco dělat, než bude situace už opravdu vážná.

Vlasová mezoterapie je bez bolesti

Když se řekne vlasová mezoterapie, představte si prostě aplikaci výživných látek droboučkými jehličkami do podkoží hlavy. Určitě to nebude bolet a už vůbec to nepotrvá nějak dlouho. Stačí půl hodiny až hodina Vašeho času, pro dlouhodobý efekt by se tento zákrok měl opakovat zhruba jednou do roka.